Popis objektu

Administratívna budova sa nachádza na hlavnej križovatke Mlynské Nivy – Košická s priamym prístupom z mosta Apollo. Budova má výbornú dopravnú dostupnosť na hlavné komunikácie, priamo pred budovou sa nachádza autobusová zastávka MHD. Autobusová stanica Mlynské Nivy je od budovy vzdialená pár metrov.

Zabezpečenie a vybavenie budovy :

Budova je nonstop strážená, nachádzajú sa v nej dva osobné výťahy a reštauračné zariadenie.

Parkovanie pred budovou je bezplatné. Vstup do svojich prenajatých priestorov majú naši nájomci bez obmedzenia. Ku kanceláriám poskytujeme poštovú schránku a umiestnenie názvu spoločnosti v hlavnom vestibule zdarma.

Budova začína postupne prechádzať rekonštrukciou za chodu, rekonštrukčné práce prebiehajú cez víkendy, aby sme nenarušili našim klientom riadny chod podnikania.

Plánujeme rekonštruovať :

- vstupné schodisko a vstupné dvere,

- vybudovať recepciu a nahradiť tak doterajšiu vrátnicu,

- vymaľovať celý interiér budovy vrátane spoločných priestorov a sociálnych zariadení,

- vymeniť linoleum v spoločných priestoroch za plávajúcu podlahu

- ostatné.

Vybavenie kancelárií a skladov :

Priestory sa prenajímajú vymaľované, prázdne, nezariadené a slúžia výlučne ako nebytové priestory, vhodné na podnikanie. Sociálne zariadenia sú spoločné a na každom poschodí.

Pripojenie na internet :

V budove bude od 1.1.2014 WIFI FREE. Rozšírené pripojenie na internet zabezpečuje v budove spoločnosť Primanet, spol. s.r.o. prostredníctvom optickej siete.